Entry-header image

Hizmet Sözleşmesi

Online Rezervasyon Hizmet Sözleşmesi

1. SÖZLEŞME KONUSU
1.1. İşbu sözleşme uyarınca Otel Müşterinin talebi üzerine Otelde konaklama hizmetini sunmakla yükümlüdür (ileride ‘Hizmet’ olarak anılacak).
1.2. İşbu sözleşmenin onaylanmasıyla birlikte Müşteri otelde konaklama kuralları, rezervasyon kuralları ve tarifeleri hakkında bilgilendirildiğini teyit etmektedir.
1.3. İşbu sözleşme akdedildiği andan itibaren Otel Müşterinin talebini teyid edecektir.


2. KONAKLAMA REZERVASYONUNUN ŞEKLİ
2.1. Hizmet rezervasyonu Müşterinin +90 286 898 10 16 numaralı telefonu arayarak rezervasyonu bildirmesi veya www.surfgokceada.com internet sayfasındaki online rezervasyon yoluyla gerçekleştirilebilir.
2.2. Müşteri talebini feshetmek veya herhangi bir değişiklik yapmak istediği durumda işbu sözleşmede belirlenen hususlara uymak ve şartları yerine getirmek kaydıyla, (+90 286 898 10 16 ) telefon numarasından Otel ’in Rezervasyon Ofislerini arayabilir veya surf@surfgokceada.com adresine e-mail gönderebilir.
2.3. Müşterinin, Rezervasyonunda değişiklik yapma talebini en geç otelin tahmini hizmet sunma (konaklamanın başlangıcı) tarihinden onbeş gün önce Müşteri tarafından veya Müşteri tarafından açıkça yetkilendirilmiş vekili tarafından otel'e iletmesi gerekmektedir. Buradaki on beş günlük süre hesabında otelin tahmini hizmet sunma (konaklamanın başlangıcı) günü hesaba katılmayacaktır.
2.4. Müşteri herhangi bir ücret ödemeksizin aynı kota dönemi içerisinde rezervasyonun değişiklik talebinde bulunabilir. Müşteri diğer dönemler için değişiklik talebinde bulunduğu takdirde, İşbu sözleşme ile Müşteri, kayıt sırasında özel indirimin uygulandığı dönemdeki rezervasyonda herhangi bir sebepten dolayı değişiklik yaptığı/yapmak istediği takdirde yeni yapılacak Rezervasyonun, söz konusu rezervasyon değişiklik talebinin yer müsaitliğine göre teyit edildiği tarih sırasında uygulanan güncel fiyatları göz önünde bulundurarak yapılacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
2.5.Çocuklar için indirim ebeveynleriyle aynı odada kalmaları halinde uygulanacaktır. İşbu sözleşmeye göre Rezervasyon kaydı sırasında, Müşteri tarafından bildirilen otel'de konaklayacak çocuğun yaşı giriş esnasında yapılacak otel kaydında dikkate alınacaktır. Çocuğun yaşının tespiti için otel ’e girişte, kayıt sırasında oteldeki görevli şahıs tarafından talep edildiği takdirde Müşteri çocuğun kimliğini ibraz edecektir ve ibraz edilen çocuğun kimliğinde otel görevlisince rezervasyon sözleşmesindeki yaştan farklı olduğu tespit edildiği durumda rezervasyonda gereken değişiklikler yapılacak ve bundan doğacak ücret farkı Müşteri tarafından karşılanacaktır.

3. ÖDEME ŞEKLİ
3.1. Müşteri, Online rezervasyon sistemi aracığıyla kredi kartıyla yapılan ödemeler sırasında kendi kredi kartı bilgilerini sisteme girecektir.
3.2. Otel , kredi kartı bilgilerinin ve bilgilerin sunulduğu sistemin, bilgilerin herhangi durumda ve herhangi şekilde görünmesini veya kopyalanmasını engelleyen özel bir güvenlik sisteminin koruması altında olduğunu kabul eder. Otel , aynı zamanda, zarar verici programlar ve Müşterinin bilgisayarından kaynaklanan buna benzer program sistemleri ve müşterinin dikkatsizliği sebebiyle, bilgi ve belge ve sırların üçüncü şahıslar tarafından öğrenilmesi dolayısı ile meydana gelen zararı karşılamayacak ve bundan hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.
3.3. Müşteri, giriş sırasında otel elemanına; online rezervasyon kaydı yaparken ödeme için kullandığı kredi kartını yada bu kredi kartının ön kısmının fotokopisini ibraz edecektir. Müşterinin, bu sorumlulukları yerine getirmemesinden meydana gelecek olan zararlardan / hasarlardan dolayı sorumluluk müşteriye ait olacaktır.
3.4. Fatura Müşteriye hizmet aldıktan sonra otelden çıkışı esnasında verilecektir. Müşteri faturasını çıkış esnasında almaz ise Müşterinin belirttiği adrese gönderilecektir. Eğer Müşteri, faturanın gönderileceği adresi belirtmediyse fatura irtibat adresinize gönderilecektir. Müşterinin yanlış adres belirtmesi, alıcıyı belirtmemesi veya alıcının belirtilen adreste bulunmaması durumunda faturanın alınmamasından otel sorumlu tutulmayacaktır.

4. ÖDEMENİN İADE ŞEKLİ
4.1. 7 gün öncesine kadar kesintisiz iade garantisi ve tesis musaitliğine göre 2022 sezonunda geçerli olmak üzere tarih değişikliği yapılabilmektedir.Tarih değişikliklerinde fiyat farkı güncel kota üzerinden hesaplanır. İptal tutarlarının iadesi 15 gün içerisinde yapılmaktadır.

5. KONAKLAMA ŞEKLİ
5.1. Giriş sırasında Müşterinin yaşı ve kimliği kontrol edilecektir. Müşterinin yanlış ve eksik bilgi vermesi durumunda fiyat farkı güncel fiyat listesi üzerinden müşteriden tahsil edilir.
5.2. Müşteri, otel ’e vardığı saat kaç olursa olsun, giriş günü en erken saat 16: 00’da odaya yerleşeceğini ve konakladığı odadan en geç saat 11.00’de odadan çıkış yapacağını, odadan çıkış yaptıktan sonra kendisine verilecek ek hizmetin bedelini ödeyeceğini kabul edecektir.
5.3. Online rezervasyon sırasında rezervasyon ücretinin tamamı alınacaktır.
5.4. Evcil hayvanlar otel tarafından kabul edilmeyecektir.
5.5. Müşterinin otel'e yerleştikten sonra otelin sorumluluklarını yerine getirmemesi dışında bir sebepten dolayı alacağı hizmetten vazgeçmesi durumunda yapılan ödeme geri iade edilmeyecektir.

6. GİZLİLİK
6.1 Otel müşterinin kişisel bilgilerini (ad, soyad, e-posta adresi, T.C kimlik no, telefon, posta adresi, vb.) hiçbir şekilde hiçbir kuruluşa/kişiye veremez, paylaşamaz ve kullandıramaz.
6.2 Müşteriden alınan bilgiler sadece ziyaretçinin yararına olacak şekilde (ilgili yayın çıktığında haber verme, indirim ve kampanyalar hakkında bilgilendirme şeklinde) ve sadece Otel tarafından kullanılır.
6.3 Otel online rezervasyon esnasında verilen müşterilerinin kredi kartı bilgilerini asla kayıt altına almaz, e-posta yoluyla istemez ve sadece online rezervasyon sırasında sayısal sertifika güvenliği altında banka ile sorgulamak için kullanır.
6.4 Otel online rezervasyon sistemi güvenli alışveriş sertifikasına (SSL) sahiptir. Müşteri bilgilerinin güvenliği güvence altındadır.

7. TARAFLARIN SORUMLULUĞU
7.1. Müşteriye kalitesiz hizmet sunulduğu durumda Müşteri şikayetini yazılı şekilde otel temsilcisine bildirecektir, aksi takdirde otel tarafından sunulan hizmet kusursuz ve zamanında sunulmuş sayılacaktır.
7.2.Müşterinin, sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal etmesi durumunda Müşteri, yapmış olduğu ihlal sonucu otelin uğradığı her türlü zararı karşılamayı kabul ve taahhüt eder.

8. DİĞER HÜKÜMLER
8.1. Otel tarafından grev-lokavt, terör, askeri harekat, sel, yangın vs. Teknik olarak önceden tahmin edilemeyecek durumlar mücbir sebepler olarak kabul edilecektir. Bu tür olayların meydana gelmesi durumunda otel , hizmet vermeye devam etmeyebilir. Bu durumda otel Müşterinin konaklayamadığı günler için; müşteri ile mutabık kalacağı başka bir döneme erteleme yapar.
8.2. İşbu sözleşme uyarınca doğacak ihtilafların çözülmesi gerektiğinde Çanakkale/ Gökçeada mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.